't Handboek JOTA-JOTI – Hulp van een RJJA
't Handboek JOTA-JOTI JOTA-JOTI logo

Home > Het JOTA-JOTI weekend > Hulp van een RJJA
« vorige volgende »

Hulp van een RJJA

Mocht je bij al deze dingen nou het gevoel krijgen van "Dat krijgen we nooit rond" dan kan je aankloppen bij de RJJA van de landelijke JOTA-JOTI organisatie. De RJJA zijn verdeeld over rayons in Nederland. Wil je weten in welk rayon jij valt, kijk dan bij 'RJJA rayon-indeling'.

De RJJA kan je bereiken op op hun eigen e-mail adres bij de landelijke JOTA-JOTI organisatie.

Rayon
RJJA E-mail adres
A
Frans Legdeur rayon.a@jota-joti.nl
B Lenze van den Berg rayon.b@jota-joti.nl
C Eric Jan Geertsen rayon.c@jota-joti.nl
D Con Hoogendoorn rayon.d@jota-joti.nl
E Tom Braam rayon.e@jota-joti.nl
F Martin Cohn rayon.f@jota-joti.nl
G Jaap Moerman rayon.g@jota-joti.nl
H Marco en Nicol Stortebeker rayon.h@jota-joti.nl
I Xander van Laarhoven rayon.i@jota-joti.nl
J Bram de Graaf rayon.j@jota-joti.nl
K Peter Hendriks rayon.k@jota-joti.nl
L Eric Post rayon.l@jota-joti.nl
M Emile Rutten rayon.m@jota-joti.nl
N Maarten Ouwenhand rayon.n@jota-joti.nl